Izolační fólie pro vaše skla

 http://www.alusystems.cz/rubriky/novinky/hlinikove-profily-pro-zimni-zahrady/ http://www.alusystems.cz/rubriky/novinky/hlinikove-profily-pro-zimni-zahrady/ http://www.alusystems.cz/rubriky/novinky/hlinikove-profily-pro-zimni-zahrady/ http://www.alusystems.cz/rubriky/novinky/hlinikove-profily-pro-zimni-zahrady/ http://www.alusystems.cz/rubriky/novinky/hlinikove-profily-pro-zimni-zahrady/ http://www.alusystems.cz/rubriky/novinky/hlinikove-profily-pro-zimni-zahrady/ http://www.alusystems.cz/rubriky/novinky/hlinikove-profily-pro-zimni-zahrady/ http://www.alusystems.cz/rubriky/novinky/hlinikove-profily-pro-zimni-zahrady/

Už jste rozhodnutí vytvořit si zimní zahradu u vašeho domu. A přemýšlíte, jak to udělat, aby v ní nebylo moc velké horko v letních pařácích a zároveň v chladných měsících roku tepelná energie neunikala. Svěřte tento problém nám, používáme speciální izolační skla, která mají nejen fólii, která vám bude tlumit pronikání sluneční energie do vašich prostor, ale bude zároveň působit jako izolační vrstva v zimě, která vám zajistí izolaci při vyhřívání.

Bezpečnostní řešení

Myslíme také na vaši bezpečnost. Používáme speciální skla, o šířce 6 mm se speciální fólií PVB, která zajistí, aby se v případě rozbití nevysypala na lidi, kteří jsou uvnitř. Toto řešení má své fyzikální vlastnosti tak uzpůsobené, že se nemusíte obávat žádného zranění, ani v případě pádu předmětu na střešní plochu, či krupobití. Počítáme se vším a jsme tady pro to, abychom vám zajistili maximální bezpečí za využití moderních technologií.

Ohodnoťte příspěvek